Vzdělávání

<< zpět eISO.czVzděláváníE-learningové kurzy › Testy

Vážený účastníku e-learningu,
nyní vstupujete do části prověření Vašich znalostí týkajících se systémů řízení, kterému mělo na základě našeho doporučení předcházet samostudium přiložených materiálů ke stažení. V rámci přihlášení uživatele do Premium passport/ Premium PLUS passport se můžete zúčastnit přezkoušení Vašich znalostí postupně v následujících oblastech:

INTERNÍ AUDITOR
  • NOVINKA: Interní auditor kvality a bezpečí (vyhl. č. 102/2012 Sb.)
  • Interní auditor v systému řízení kvality (QMS)
  • Interní auditor systému řízení environmentu (EMS)
  • Interní auditor systému bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP)
MANAŽER SYSTÉMŮ ŘÍZENÍ
  • Manažer IMS: Řízení kvality
  • Manažer IMS: Řízení BOZP
  • Manažer IMS: Podnikový ekolog

Vyberte si jednu oblast, ve které se chcete nechat přezkoušet a můžete přistoupit k vyplňování testu. U každé otázky vyberte právě jednu správnou odpověď. V případě, že zodpovíte správně více než 25 otázek, test jste absolvovali úspěšně, pokud ne, máte možnost po týdnu si své prozkoušení zopakovat. Po úspěšném absolvování nás můžete požádat o vystavení osvědčení o absolvování e-learningového kurzu, který vydáváme s platností na 1 rok. Na závěr Vás požádáme o vyplnění hodnocení e-learnigu jako zpětné vazby tuto formu vzdělávání a možnosti jejího zlepšování.

Přejeme Vám hodně úspěchů při vzdělávání.
e-ISO, a.s., provozovatel portálu eISO.cz

E-learningové testy jsou přístupné uživatelům Premium passport a Premium PLUS passport. Prosím přihlaste se.

Jméno Heslo

Přihlášení (uživatel nepřihlášen)

Pro přístup k nabídce portálu musíte být přihlášeni do systému:

Jméno Heslo

Information passport

Získáte přehled o aktualitách z oblasti systému řízení kvality, o požadavcích norem ISO 9001 a 14001, OHSAS a dalších oborových normách.

Premium passport

Můžete se pohybovat po celém portálu bez omezení – získáte vzdělání pro interní auditory, přístup k dokumentaci systémů řízení, do newsletteru i archivu novinek, a řadu dalších výhod.

Premium PLUS passport

Vedle přístupu do celého portálu získáte 2 dny prezenčního školení, které můžete využít k proškolení zaměstnanců dle vašich aktuálních potřeb.


Doporučit stránku známému: