Vzdělávání

<< zpět eISO.cz › Vzdělávání

Vzdělávání

Kalendář kurzů ke stažení

e-ISO, a.s. pořádá veřejné kurzy, firemní kurzy, e-learning pro vyškolení interních auditorů. Potřebujete vyškolit interní auditory? Chcete si udělat představu o systému podle ISO? Hledáte inspiraci při rozvoji systému řízení kvality? Zajímají Vás další systémy řízení?

Naši lektoři mají vždy aktuální informace díky své poradenské praxi.

Rozšiřili jsme pro Vás nabídku kurzů. Vedou nás k tomu zkušenosti, že systémy kvality nejsou dostatečně provázány s ostatními procesy ve firmách. Naším cílem je systematicky vzdělávat technické pracovníky a poskytnout střednímu a vrcholovému managementu všech typů firem ucelený koncept řízení z hlediska kvality, strategie, marketingu, udržitelného rozvoje a informačních technologií.

 


Přihlášení (uživatel nepřihlášen)

Pro přístup k nabídce portálu musíte být přihlášeni do systému:

Jméno Heslo

Information passport

Získáte přehled o aktualitách z oblasti systému řízení kvality, o požadavcích norem ISO 9001 a 14001, OHSAS a dalších oborových normách.

Premium passport

Můžete se pohybovat po celém portálu bez omezení – získáte vzdělání pro interní auditory, přístup k dokumentaci systémů řízení, do newsletteru i archivu novinek, a řadu dalších výhod.

Premium PLUS passport

Vedle přístupu do celého portálu získáte 2 dny prezenčního školení, které můžete využít k proškolení zaměstnanců dle vašich aktuálních potřeb.


Doporučit stránku známému: