Registrace

<< zpět eISO.cz › Registrace

Registrace

Portál e-ISO.cz umožňuje registraci uživatelů 2 skupin oprávnění - bezplatný Information Passport a placený Premium Passport.            

 

Úroveň přístupu
Rozsah přístupu Registrace
Premium Passport plný přístup do portálu
Information Passport přístup do vybraných částí portálu

 

Rozdíly mezi úrovněmi Information a Premium jsou uvedeny zde.

Po registraci do Information Passportu Vám bude ihned zpřístupněna základní úroveň portálu.

Jakmile se zaregistrujete do placené úrovně Premium Passport, bude Vám e-mailem a faxem zaslána zálohová faktura. Po uhrazení příslušné částky (1.650,-Kč bez DPH) převodem na náš účet Vám bude poptávaná úroveň portálu zpřístupněna (zároveň Vám poštou odešleme daňový doklad).

V případě, že jste zaregistrováni do Information passport a máte zájem o převod účtu z Information passport na Premium passport, postupujte následovně:
1. přihlaste se pod svými přihlašovacími údaji (jméno a heslo) do Information passport
2. zvolte v levém menu některou z částí přístupnou pro placenou úroveň, např. Vzorovou dokumentaci a proklikněte některou z položek
3. objeví se Vám formulář pro převod Vašeho účtu na Premium passport


Přihlášení (uživatel nepřihlášen)

Pro přístup k nabídce portálu musíte být přihlášeni do systému:

Jméno Heslo

Information passport

Získáte přehled o aktualitách z oblasti systému řízení kvality, o požadavcích norem ISO 9001 a 14001, OHSAS a dalších oborových normách.

Premium passport

Můžete se pohybovat po celém portálu bez omezení – získáte vzdělání pro interní auditory, přístup k dokumentaci systémů řízení, do newsletteru i archivu novinek, a řadu dalších výhod.

Premium PLUS passport

Vedle přístupu do celého portálu získáte 2 dny prezenčního školení, které můžete využít k proškolení zaměstnanců dle vašich aktuálních potřeb.


Doporučit stránku známému: