Poradenství

<< zpět eISO.czPoradenstvíZavádění systému › C-o-C (dle standardu FSC)

C-o-C (dle standardu FSC)

C-o-C je zkratka pro anglický název Chain of Custody.
Certifikace C-o-C (podle standardu FSC-STD-40-004) je určena zpracovatelům, obchodníkům, distributorům dřeva a výrobků z tohoto materiálů, případně dalších lesních produktů. Díky tomu, že se jedná o doklad o původu, navazuje na majitele a pěstitele lesů, kteří jsou certifikováni v rámci certifikace lesů a proces certifikace se pak týká všech, kdo s materiálem z těchto certifikovaných lesů přicházejí do kontaktu a chtějí svým odběratelům původ suroviny prokázat.

Držitel certifikátu FSC konečnému spotřebiteli produktů vyrobených ze dřeva nebo lesních produktů prokazuje, že materiál pro jejich výrobu byl pořízen v lesích pěstovaných trvale udržitelným způsobem, s ohledem na sociální podmínky pracovníků, místní obyvatelstvo a legalitu těženého dřeva.


Jak Vám můžeme pomoci

• spolupráce při zavedení systému FSC – viz typický průběh projektu
• zpracování dokumentace
• školení zaměstnanců
• provedení interních auditů včetně zpracování závěrečné zprávy


Přihlášení (uživatel nepřihlášen)

Pro přístup k nabídce portálu musíte být přihlášeni do systému:

Jméno Heslo

Information passport

Získáte přehled o aktualitách z oblasti systému řízení kvality, o požadavcích norem ISO 9001 a 14001, OHSAS a dalších oborových normách.

Premium passport

Můžete se pohybovat po celém portálu bez omezení – získáte vzdělání pro interní auditory, přístup k dokumentaci systémů řízení, do newsletteru i archivu novinek, a řadu dalších výhod.

Premium PLUS passport

Vedle přístupu do celého portálu získáte 2 dny prezenčního školení, které můžete využít k proškolení zaměstnanců dle vašich aktuálních potřeb.


Doporučit stránku známému: