Poradenství

<< zpět eISO.cz › Poradenství

Poradenství

Jsme profesionální poradenská firma, která se podílí na přípravě systémů řízení k certifikaci podle mezinárodních norem a nabízí svým klientům širokou škálu služeb. Vaší společnosti nabízíme konzultace zahrnující zpracování a zavedení systému řízení kvality, environmentu a/nebo systému bezpečnosti práce, dále řady oborových norem.

Naším cílem není vytvořit administrativně náročný gigant, ale co nejvíce se přiblížit potřebám firmy. Snažíme se, aby systém řízení byl integrován do běžného fungování firmy a aby každá nově zavedená činnost měla smysl.

Pokud vám není něco jasné při zavádění systému, neváhejte se zeptat našich poradců, kteří jsou připraveni Vám pomoci.

Pokud vám už nic nebrání v zavádění systému, stačí jen poslat žádost o nabídku.


Přihlášení (uživatel nepřihlášen)

Pro přístup k nabídce portálu musíte být přihlášeni do systému:

Jméno Heslo

Information passport

Získáte přehled o aktualitách z oblasti systému řízení kvality, o požadavcích norem ISO 9001 a 14001, OHSAS a dalších oborových normách.

Premium passport

Můžete se pohybovat po celém portálu bez omezení – získáte vzdělání pro interní auditory, přístup k dokumentaci systémů řízení, do newsletteru i archivu novinek, a řadu dalších výhod.

Premium PLUS passport

Vedle přístupu do celého portálu získáte 2 dny prezenčního školení, které můžete využít k proškolení zaměstnanců dle vašich aktuálních potřeb.


Doporučit stránku známému: