O nás

<< zpět eISO.cz › O nás

O nás

Kdo jsme

Jsme profesionální poradenská firma, která působí v oblastech managementu. Našimi zákazníky jsou zahraniční, ale také tuzemské společnosti z odvětví elektroprůmyslu, strojírenství, automobilového průmyslu, potravinářského průmyslu, nábytkářského průmyslu, telekomunikací, stavebního průmyslu, zdravotnictví a služeb (viz naše reference).

V průběhu posledních deseti let se společnost e-ISO, a.s. vyprofilovala na jednu z vedoucích firem v oblasti systémů řízení. Kvalita nabízených služeb a uspokojení požadavku je pro nás klíčová. Společnost je certifikována dle ISO 9001:2008.

Naše hodnoty

Naším posláním je uspokojování potřeb našich zákazníků v oblasti manažerského řízení a vzdělávání a průběžná inovace komplexní nabídky našich služeb na trhu v České republice.

Chceme být preferovaným partnerem těch, kteří chtějí zlepšovat efektivitu svých společností a pracovat na svém osobním rozvoji. Naším cílem je dosáhnout a udržet si toto postavení díky vysoce kvalitní zákaznické péči, rozsahu našich služeb, jejich kvalitě a dostupnosti.

Abychom dosáhli výše uvedených cílů, stanovili jsme následující firemní hodnoty:

Spokojenost zákazníků
Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Spojení dokonalé nabídky služeb a zákaznicky orientovaného přístupu je pro nás samozřejmostí.

Jistota kvality a dostupnosti služeb
Naši zákazníci se mohou spolehnout na kvalitní a spolehlivé služby. Tyto hodnoty jim smluvně garantujeme.

Flexibilita a optimální řešení
Pečlivě nasloucháme potřebám našich zákazníků a snažíme se vždy najít optimální řešení jejich potřeb.

Inovace
Nespíme na vavřínech, ale neustále hledáme a rozvíjíme nové možnosti poskytování našich služeb.

Tým profesionálů
Poradenství je o lidech a my chceme nejlepší, které můžeme získat.


Přihlášení (uživatel nepřihlášen)

Pro přístup k nabídce portálu musíte být přihlášeni do systému:

Jméno Heslo

Information passport

Získáte přehled o aktualitách z oblasti systému řízení kvality, o požadavcích norem ISO 9001 a 14001, OHSAS a dalších oborových normách.

Premium passport

Můžete se pohybovat po celém portálu bez omezení – získáte vzdělání pro interní auditory, přístup k dokumentaci systémů řízení, do newsletteru i archivu novinek, a řadu dalších výhod.

Premium PLUS passport

Vedle přístupu do celého portálu získáte 2 dny prezenčního školení, které můžete využít k proškolení zaměstnanců dle vašich aktuálních potřeb.


Doporučit stránku známému: