Informační servis

<< zpět eISO.czInformační servis › On-line poradna

On-line poradna

V této části portálu máte možnost komunikovat s ostatními uživateli e-ISO.cz, resp. můžete poslat dotaz našim konzultantům, kteří se jej budou snažit zodpovědět v co nejkratším čase.
V horní části stránky máte přehled otevřených diskusí, do kterých se můžete zapojit a přidat svoji reakci, ve spodní části máte možnost založit nové téma k diskusi.
Při užívání on-line poradny prosím dodržujte smluvní podmínky, ke kterým jste se zavázali při úvodní registraci na naše stránky. Vaše připomínky nijak neupravujeme, pouze v případě použití nevhodných, resp. vulgárních výrazů máme možnost je vymazat.

Vstup do on-line poradny je možný po přihlášení uživatele.

Jméno Heslo

Přihlášení (uživatel nepřihlášen)

Pro přístup k nabídce portálu musíte být přihlášeni do systému:

Jméno Heslo

Information passport

Získáte přehled o aktualitách z oblasti systému řízení kvality, o požadavcích norem ISO 9001 a 14001, OHSAS a dalších oborových normách.

Premium passport

Můžete se pohybovat po celém portálu bez omezení – získáte vzdělání pro interní auditory, přístup k dokumentaci systémů řízení, do newsletteru i archivu novinek, a řadu dalších výhod.

Premium PLUS passport

Vedle přístupu do celého portálu získáte 2 dny prezenčního školení, které můžete využít k proškolení zaměstnanců dle vašich aktuálních potřeb.


Doporučit stránku známému: