O nás

Kdo jsme

Jsme poradenská firma, která působí více jak 20 let  oblasti managementu kvality. Našimi zákazníky jsou zahraniční a tuzemské společnosti z odvětví elektroprůmyslu, strojírenství, automobilového průmyslu, potravinářského průmyslu, nábytkářského průmyslu, telekomunikací, IT, stavebního průmyslu, zdravotnictví a služeb.

V průběhu posledních deseti let se společnost e-ISO, a.s. vyprofilovala na jednu z vedoucích firem v oblasti systémů řízení kvality s podporou e-learningu pro vzdělávání pracovníků v oblasti kvality. Kvalita nabízených služeb a uspokojení požadavku je pro nás klíčová.

Naše hodnoty

Naším posláním je uspokojování potřeb našich zákazníků v oblasti manažerského řízení a vzdělávání a průběžná inovace komplexní nabídky našich služeb na trhu v České republice.

Chceme být preferovaným partnerem těch, kteří chtějí zlepšovat efektivitu svých společností a pracovat na svém osobním rozvoji. Naším cílem je dosáhnout a udržet si toto postavení díky vysoce kvalitní zákaznické péči, rozsahu našich služeb, jejich kvalitě a dostupnosti.

Abychom dosáhli výše uvedených cílů, stanovili jsme následující firemní hodnoty:

Spokojenost zákazníků


Spokojenost našich zákazníků je pro nás nejvyšší prioritou. Spojení dokonalé nabídky služeb a zákaznicky orientovaného přístupu je pro nás samozřejmostí.

Jistota kvality a dostupnosti služeb

Naši zákazníci se mohou spolehnout na kvalitní a spolehlivé služby. Tyto hodnoty jim smluvně garantujeme.


Flexibilita a optimální řešení

Pečlivě nasloucháme potřebám našich zákazníků a snažíme se vždy najít optimální řešení jejich potřeb.


Inovace

Nespíme na vavřínech, ale neustále hledáme a rozvíjíme nové možnosti poskytování našich služeb.


Tým profesionálů

Poradenství je o lidech a my chceme nejlepší, které můžeme získat.